Prodej pozemků pro komerční výstavbu, 3.566 m² - Bavory, Mikulov, 500 Kč/m², Ev.č.: N/RSHK/17465/18

Popis

Nabízíme Vám přímý prodej stavebních pozemků v sousedství hlavní komunikace č. 52 (E461) Mikulov - Pohořelice vedených platným územním plánem obce Bavory jako plochy výroby a skladování o celkové výměře 3.566 m². Na pozemku se nachází stavba bez č.p./č.e. o zastavěné ploše 384 m² (dle KN garáž) a stavba bez č.p./č.e. o zastavěné ploše 19 m² (dle KN jiná stavba). Nemovité věci se prodávají jako celek a jsou sepsané v majetkové podstatě dlužníka v rámci vedeného insolvenčního řízení.
Budova, která se nachází na poz. parc. č. 742/2 (dle KN garáž), byla dříve provozována jako kamenictví. Část objektu je dnes využíváno k bydlení, část je nevyužívána. Na el. je objekt v současné době napojen ze sousední budovy (jiný vlastník), vodovodní přípojka je v havarijním stavu a 4 m hluboká studna je vyschlá. Kanalizace je svedena do jímky na cizím pozemku. Příjezd k objektu je z jižní strany z vedlejší veřejné komunikace ve vlastnictví třetích osob. Ponechání stávajících objektů či jejich demolice je na zvážení každého zájemce. Nabídková cena k prodeji uvedených nemovitých věcí je zajištěným věřitelem stanovena ve výši 1.800.000 Kč, resp. cca 500 Kč/m².
Kupující je dle opatření senátu povinen uhradit daň z nabytí nemovitých věcí. Na základě pokynu zajištěného věřitele je kupující povinen uhradit odměnu realitní kanceláře ve výši 4% + DPH. Prohlídky budou organizovány po předchozí dohodě. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu. V případě zájmu Vám můžeme poskytnout celé znění znaleckého posudku.

RS HK spol. s r.o.

Kontaktujte makléře

RS HK spol. s r.o.+420 111 111 111
[email protected]
rezervováno+ provize RK, cena bez daně z nabytí
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaBavory
OkresBřeclav
Plocha pozemku3.566 m²
StavbaBudova, hala
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
Počet objektů1
KomunikaceBetonová, Dlážděná
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva