Prodej ŘRD 5+1, Hradec Králové - Malšovice, pozemek 51 m2

Nabízíme Vám zděný podsklepený dvoupodlažní řadový RD o dispozici 5+1. Pozemek o zastavěné ploše 51 m2, na kterém stojí dům, se nachází v ulici Emy Destinnové v Hradci Králové, místní části Malšovice. Vstup do domu je od severu. Vjezd do garáže je z jižní strany přes oplocený pozemek, který je ve spoluvlastnictví majitelů všech 6 řadových domů. Spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 z celku na tomto pozemku o výměře 476 m2 je součástí prodeje a je zahrnut v kupní ceně. V 1.PP je kromě garáže prádelna a 2 sklepy. V 1.NP jsou obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, zádveří a samostatné WC. Ve 2.NP najdeme ložnici, 2 pokoje a koupelnou s WC. Vnitřní rozměry domu jsou cca 9 x 5 m.

Vytápění domu a ohřev teplé užitkové vody zajišťuje plynový kotel a karma. Dům je kromě el. také napojen na městský vodovod a veřejnou kanalizaci. Rozvody el. energie jsou původní z doby výstavby (Al). Okna jsou plastová a byla měněna před cca 15 lety. Na betonových podlahách je lino a koberce.

Veškerá občanská vybavenost je v místě. U domu je autobusová zastávka MHD č. 8 a 9 a v přímém sousedství hradecké městské lesy, kde si na své přijdou i díky 10 km asfaltovému okruhu milovníci kolečkových bruslí, kolečkových lyží, koloběžek, kol apod. V městských lesích s výbornou infrastrukturou (kiosky, bufety) tak mohou trávit celé dny nejenom sportovci, ale i maminky s dětmi (dětský park na větvi), celé rodiny i senioři na procházkách s domácími mazlíčky.

Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet se všech stran. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz. Můžete mi i zavolat na moje přímé tel. číslo 720 467 437. Ing. David Křepinský

Cena v RK
Č.zakázky: N/RSHK/173/22
Lokalita: Nový Hradec Králové
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+1
Balkon: ano
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 124 m2
Zastavěná plocha: 51 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 51 m2
Energetická náročnost:G