Prodej pozemku pro výstavbu RD o výměře 930 m2 v obci Srch

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rovinatý pozemek čtvercového tvaru o výměře 930 m2 s ideální orientací světových stran. Jde o krajní pozemek mezi ulicemi Na Vyhlídce a Na Výsluní. Jedná se o jeden z mála zbývajících pozemků určených k výstavbě RD v již urbanisticky stabilizované části obce. V přímém sousedství kolem Vás již jiný dům nevyroste.

Pozemek je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě, tedy elektřinu, plyn, vodovod i kanalizaci. Vyjádření vlastníků IS Vám na požádání rád poskytnu. Podmínky výstavby vyžadované platným územním plánem naleznete v uveřejněných fotografiích.

Obec Srch vzdálena pár kilometrů severně od Pardubic s cca 1.700 obyvateli je vyhledávaným místem pro klidné rodinné bydlení mimo Město s výhodami přímé a rychlé dopravní dostupnosti do centra Pardubic. V obci se nachází potřebná občanská vybavenost jako jsou zejména mateřská školka, základní škola (1-5 třída), dětská hřiště, obchod, a restaurace. Pro vyznavače pohybových aktivit je k dispozici tenisový kurt, tělocvična nebo multifunkční hřiště.

Dopravní spojení s Pardubicemi vč. jejího autobusového a vlakového nádraží je zajištěno autobusy MHD č. 17 a linkovými autobusy č. 650602. Příjezd na rychlostní silnici č. 37 a dálnice D35 a D11 je otázkou několika málo minut.

Koupě pozemku lze pojmout i jako vhodnou investici k uložení volného nepotřebného kapitálu.

Pokud máte zájem o jakékoliv informace či byste si chtěli pozemek prohlédnout, neváhejte mne kontaktovat na e-mailu info@rshk.cz.

Cena v RK
Č.zakázky: N/RSHK/181/23
Lokalita: Srch
Město: Srch
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Voda: obecní vodovod
Plocha: 930 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -