Prodej RD s 2 byty a garáží, Humpolec, pozemek 529 m2

Nabízím Vám zděný celkově podsklepený dvoupodlažní RD se dvěma bytovými jednotkami o dispozicích 3+kk s velkou půdou a pozemkem o celkové výměře 529 m2 v Máchově ul. 5 minut chůze od centra Humpolce. K domu z roku cca 1940 bylo v roce 1965 ještě přistavěno zádveří. Nová střešní krytina KM Beta byla položena v roce 2012. Před 4. lety bylo instalováno tepelné čerpadlo. Dům je jinak převážně v původním udržovaném stavu a je určený k rekonstrukci.

V 1.PP domu je garáž, velký a malý sklep, prádelna. V 1.NP je v současnosti bytová jednotka 3+kk se 2. kuchyňskými kouty (jeden namísto koupelny), obývacím pokojem, ložnicí, pokojem, halou, samostatným WC, komorou a zádveřím. Po centrálním schodišti se dostaneme do 2.NP, kde kromě terasy nad zádveřím najdeme druhou bytovou jednotku s obývacím pokojem, ložnicí, pokojem, halou, koupelnou, WC a komorou (kuchyňský kout zde instalován nebyl). Vstup na prostornou půdu je z centrálního schodiště.

Vytápění domu je ústřední pomocí tepelného čerpadla. V některých místnostech jsou také instalovány elektrické přímotopy. Ohřev vody je v kombinaci tepelného čerpadla a el. bojleru. Dům je dále napojen na el., veřejný vodovod a splaškovou kanalizaci. Plyn je přiveden na pozemek, do domu zaveden není. Okna jsou dřevěná špaletová. Podlahy jsou pokryty parketami, linem, koberci, teracem a dlažbou.

Dům si může pořídit větší rodina, 2 rodiny nebo lze koupi pojmout jako investici s možností dlouhodobého pronájmu pro rodiny či firmy se zbudováním další bytové jednotky na půdě atd. Možností je celá řada. Záleží pouze na Vás, Vašich možnostech a představách. Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet se všech stran. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/177/22
Lokalita: Humpolec
Město: Humpolec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+1
Terasa: ano
Garáž: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 301 m2
Zastavěná plocha: 131 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 529 m2
Energetická náročnost:G