Prodej RD/chalupy na polosamotě, Plchůvky, pozemek 827 m2

Nabízím Vám zděný nepodsklepený jednopodlažní RD určený k rekonstrukci o aktuální dispozici 6+1 s částečně obytným podkrovím a půdou s možností vestavby. Dům s pozemkem o celkové výměře 827 m2 se nachází v obci Plchůvky (součást Města Choceň) na polosamotě zvané Chalupy. Rodinný dům ze západní strany sousedí s několika málo domy a je obklopen loukami přírodního parku Orlice. Kolem roku 1975 byl původní stoletý poloroubený dům přestavěn do dnešní podoby. V roce 2011 byly v celém domě provedeny nové rozvody el. (měď) a částečně provedeny nové omítky. Voda je přivedena z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je lokální na tuhá paliva, z roku 2022 jsou zhotoveny revize komínů a elektroinstalace. Dům lze využívat k trvalému bydlení nebo jako chatu na odlehlém a klidném místě vzdáleném od každodenního ruchu velkých měst. Na pozemku se mimo garáže, kůlny, dřevníku a kurníku také nachází ovocné stromy a další dřeviny.

Pro aktuální potřeby a standardy bydlení dům vyžaduje rekonstrukci. Jak si dům předěláte a upravíte, záleží už pouze na Vás, Vašich představách a možnostech. Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet se všech stran. Aktuálně máme předjednánu dohodu s Městem Choceň a Biskupstvím na směnách okolních pozemků, čímž se výměra pozemku zvýší na celkových cca 1.000 m2.

V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte nejdříve e-mailem. Děkuji.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/189/23
Lokalita: Plchůvky
Město: Choceň
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Garáž: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380,nová
Voda: studna
Plocha: -
Užitná plocha: 170 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 827 m2
Energetická náročnost:G