Prodej zahrady o výměře 6.542 m2, Třebovětice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zahradu o výměře 6.292 m2 (pozemky parc. č. 172/1 a 176 v k.ú. Třebovětice). K zajištění přístupu z východní strany od hlavní silnice dojde k oddělení 8 m široké přístupové cesty o výměře cca 250 m2, a to geometrickým plánem z pozemku parc. č. 118/1 ve vlastnictví totožných majitelů. Jelikož zahrada dle platného územního plánu navazuje na zastavitelnou část obce, nabízí se zde i možnost v budoucnu požádat o změnu územního plánu na plochy bydlení. Jako přístup do území by měla sloužit právě cesta o šíři 8 m. Ze západní strany je přístup na pozemek zajištěn přes polní cestu v majetku Obce Cerekvice nad Bystřicí (parc. č. 952) a věcným břemenem přes pozemek parc. č. 172/3.

Inženýrské sítě jako el. proud, plyn, vodovod i kanalizace a telekomunikační síť od Cetinu jsou vedeny v komunikaci východně od zahrady, na kterou bude ústit přístupová cesta. Vyjádření vlastníků IS Vám na požádání rád poskytnu.

Obec Třebovětice spadá pod Cerekvici nad Bystřicí a je vzdálena 8 km od center Hořic, 19 km od Dvora Králové a 20 km od Jaroměře i Hradce Králové. V Cerekvici nad Bystřicí se nachází potřebná občanská vybavenost jako jsou zejména mateřská školka, základní škola částečně umístěná v místním zámku, dětská hřiště, obchod. Pro vyznavače pohybových aktivit je k dispozici fotbalové hřiště místního TJ Sokolu.

Dopravní spojení je zajištěno linkovými autobusy č. mezi Hradcem Králové a Hořicemi. Vlaková zastávka Cerekvice je od pozemku vzdálena 1 km, cca 15 minut chůze..

Upozornění - Pokud máte zájem i o pozemek cca 1.000 m2 k výstavbě RD, který momentálně s touto zahradou tvoří jeden funkční celek, najdete jej ve fotografiích, je vyznačen fialově. Samostatně je nabízen jako Zakázka č. N/RSHK/187/23.

Pokud máte zájem o jakékoliv informace či byste si chtěli pozemek prohlédnout, kontaktujte mne nejprve prosím prostřednictvím e-mailu.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/188/23
Lokalita: Třebovětice
Město: Cerekvice nad Bystřicí
Typ objektu: Pozemky
Druh: zahrada
Plocha: 6542 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -