RD s 2 byty 3+1, HK, ul. Zelená, pozemek 2.603 m2

Exkluzivně Vám nabízím zděný částečně podsklepený dvoupodlažní RD se dvěma bytovými jednotkami o dispozici 3+1 a nadstandardním pozemkem o celkové výměře 2.603 m2. Dům se nachází v okrajové části Města Hradec Králové - Kuklenách při výjezdu k silnici č. 11 směr Stěžery v ulici Zelená s rychlou dostupností dálnice D11, a to pouhých 3 minut autem. Do centra města se pohodlně dostanete přes Pražskou třídu jak autem, tak autobusem MHD nebo také na kole.
Původní starší jednopodlažní dům byl kolem roku 1960 přistavěn a v prvním patře vznikl velkorysý byt 3+1. Menší byt 3+1 v přízemí domu byl celkově rekonstruován v roce 2012. Dostavbou v roce 1982 vznikla jedinečná terasa, která je nad garážemi a její výměra je více jak 130 m2. Z terasy je výhled přímo do zahrady, která má úctyhodných 2.159 m2. Na její konec sotva dohlédnete, neboť má na délku kolem 130 m. Nemusíte tak mít strach, že se sousedům budete dívat přímo do oken. Pokud si se zahradou nebudete vědět rady, můžete zde pohodlně vybudovat 5 tenisových kurtů nebo 5 pětadvacetimetrových plaveckých bazénů.

Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě. Vytápění je ústřední pomocí plynového kotle umístěného ve sklepě domu. Ohřev vody je pomocí plynových ohřívačů. Voda je městská, na zahradě je studna. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plastová okna byla měněna v roce 2010.

Příslušenství k domu jsou garáže, kůlny, dílny, hospodářské části a bývalá sauna. Z ulice Zelená je za vraty schovaný průjezd, kterým se dostanete až na zahradu.

V případě, že preferujete soukromí a velký pozemek, pak je tato nabídka určena právě Vám. Tuto nemovitost si může pořídit i větší rodina, 2 rodiny nebo lze koupi pojmout jako investici. Možností je více. Záleží pouze na Vás, Vašich možnostech a představách.

Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet ze všech stran. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz. Můžete mi i zavolat na moje přímé tel. číslo 720 467 437. Ing. David Křepinský.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/151/22
Lokalita: Kukleny
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 2603 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 2603 m2
Energetická náročnost:G