RD s 2 byty 3+1, Lomnice n/Pop., 3 garáže, pozemek 1.144 m2

Nabízím Vám zděný částečně podsklepený dvoupodlažní RD se dvěma identickými bytovými jednotkami o dispozicí 3+1 s velkorysou půdou s pozemkem o celkové výměře 1.144 m2 v okrajové části Města Lomnice nad Popelkou, místní části Žižkov, okres Semily. Původní RD z roku 1907 byl kolem roku 2000 přestavěn, rozšířen o přístavbu do zahrady a nástavbu 2.NP s půdním prostorem v sedlové střeše. Kolaudace proběhla v 12/2003. Dům má 2 samostatné bytové jednotky 3+1 o výměrách cca 92 m2 s vlastním sociální příslušenstvím, každá jednotka je samostatně vytápěna plynovým kotlem (plynoměry jsou odpojeny). Vstup na půdu je ze společné chodby. V 5/2022 byl instalován nový elektroměrový rozvaděč s přípravou pro 2x měření a osazen elektroměr. Dům je napojen na obecní vodovod a splaškovou kanalizaci (revize v 7/2022). Dům je vyklizen. Okna jsou dřevěná z doby rekonstrukce, podlahy betonové. V obytných místnostech bez krytin, v chodbách, kuchyni ve 2.NP, koupelnách a WC je dlažba.

K domu náleží velká zahrada, která zasahuje až za oba sousední domy. Přístup na ní je jak z ulice Táborská tak zezadu z ul. Jínova, kde se nachází 3 zděné garáže (kolaudováno jako 2 garáže a dílna) se zastavěnou plochou 72 m2. Na zahradě je rozbořená dřevěná kůlna, oplocený kotec pro psa a u vstupu do domu je zastřešené krbiště.

Dům s velkým pozemkem si může pořídit větší rodina, 2 rodiny nebo lze koupi pojmout jako investici s možností rozšíření bytu z 2.NP do prostor půdy, zbudování další samostatné bytové jednotky na půdě, oddělení části zahrady s možností výstavby dalšího menšího RD, atd. Možností je celá řada. Záleží pouze na Vás, Vašich možnostech a představách. Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet se všech stran.

V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz. Můžete mi i zavolat na moje přímé tel. číslo 720 467 437. Ing. David Křepinský

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/148/22
Lokalita:
Město: Lomnice nad Popelkou
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1144 m2
Užitná plocha: 196 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1144 m2
Energetická náročnost:F