Prodej pozemku pro výstavbu RD o výměře 930 m2 v obci Srch

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rovinatý pozemek čtvercového tvaru o výměře 930 m² s ideální orientací ke světovým stranám. Pozemek je skvělý k výstavbě rodinného domu pro mladou rodinu. V blízkosti se nachází mateřská školka a základní škola (1.–5. třída), která má velmi dobré hodnocení z inspekcí a stále se zlepšuje. Buduje se zde i dětská skupina. Jedná se o krajní pozemek mezi ulicemi Na Vyhlídce a Na Výsluní. Jde o jeden z mála zbývajících pozemků určených k výstavbě rodinných domů v již urbanisticky stabilizované části obce. V přímém sousedství kolem Vás již žádný další dům nevyroste. Sousedské vztahy jsou velmi přátelské a v okolí bydlí i slavní hokejisté.

Pozemek je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě – elektřinu, plyn, vodovod i kanalizaci. Vyjádření vlastníků inženýrských sítí Vám na požádání rád poskytnu. Podmínky výstavby, vyžadované platným územním plánem, naleznete v uveřejněných fotografiích.

Moderní, společensky a sportovně aktivní obec Srch, vzdálená pár kilometrů severně od Pardubic, s přibližně 1 700 obyvateli, je vyhledávaným místem pro klidné rodinné bydlení mimo město s výhodami přímé a rychlé dopravní dostupnosti do centra Pardubic i Hradce Králové. V obci se nachází potřebná občanská vybavenost, jako jsou dětská hřiště, knihovna, obchod, výjezdová jednotka hasičů i restaurace. Pro vyznavače pohybových aktivit je k dispozici tenisový kurt, tělocvična, sportovní klub, hasičský sport, nohejbalová liga, multifunkční hřiště a fotbalové hřiště. Sídlí zde mnoho firem, což vytváří řadu pracovních příležitostí.

Dopravní spojení s Pardubicemi, včetně jejího autobusového a vlakového nádraží, je zajištěno autobusy MHD č. 17 a linkovými autobusy č. 650602. Příjezd na rychlostní silnici č. 37 a dálnice D35 a D11 je otázkou několika málo minut.
Koupě pozemku lze pojmout i jako vhodnou investici k uložení volného nepotřebného kapitálu. Pokud máte zájem o jakékoliv informace či byste si chtěli pozemek prohlédnout, neváhejte mne kontaktovat na e-mailu info@rshk.cz.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: N/RSHK/202/24
Lokalita: Srch
Město: Srch
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Voda: obecní vodovod
Plocha: 930 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -