Prodej stavebního pozemku, 1.000 m2, Ostřetín

Nabízíme Vám k prodeji 2 pozemky o výměře cca 1.000 m2 a cca 1.700 m2, které se nachází ve Vysoké u Holic, jež je částí obce Ostřetín, okr. Pardubice. O přesné výměře pozemku je možno jednat. Případně je možné odkoupit celý pozemek o celkové výměře 2.700 m2 Dle platného územního plánu je cca 2.555 m2 vedeno v plochách SV – plochy smíšené obytné - venkovské s max. koeficientem zastavěnosti 40 % a výškovým uspořádáním 2 nadzemních podlaží a obytného podkroví. Cca 145 m2 pozemku se nachází v plochách DS – plochy dopravní infrastruktury - silniční. Pozemek lze využít jak pro 1 velkorysou stavbu rodinného domu, tak v rámci investičního pojetí pro 2 a více domů. Elektrická a plynovodní přípojka je zbudovaná. Splašková kanalizace byla ve Vysoké u Holic dokončena v loňském roce. U pozemku jsou aktuálně zhotoveny 2 napojovací body včetně kanalizačních šachet pro budoucí možné připojení 2 samostatných domů.

V jižní části pozemku se nacházejí 2 staré stavby, které jsou určeny buď k celkové rekonstrukci nebo k demolici. Jak s těmito stavbami dále naložíte, bude již na Vás.

Vysokou u Holic prochází silnice č. 35, po které se po 8 km dostanete do Holic nebo po 12 km do Vysokého Mýta. Krajská města Pardubice a Hradec Králové jsou vzdáleny cca 25 km. Dostupnost budované dálnice D35 se zprovozněným úsekem Časy - Ostrov v roce 2022 je dalším bonusem.

V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte v první fázi e-mailem. Děkuji, Ing. David Křepinský

1 800 Kč/m2
Č.zakázky: N/RSHK/204/24
Lokalita: Vysoká u Holic
Město: Ostřetín
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plyn: přípojka před RD
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1000 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -