Prodej stavebního pozemku o výměře 1.348 m2, Kukleny, HK

Stavební pozemek s rodinným domem k rekonstrukci v Hradci Králové, Kukleny

Nabízíme Vám stavební pozemek o výměře 1 348 m², který se nachází ve východní části města Hradec Králové, v části Kukleny. Tento pozemek má tu výhodu, že se nachází ve druhé řadě od hlavní silnice, což zajišťuje klidnější prostředí. Podle platného územního plánu je pozemek veden v plochách BN - čistě obytné plochy nízkopodlažní zástavby. V připravovaném územním plánu je pak veden v plochách SM - plochy smíšené obytné - městské, s hlavním využitím pro polyfunkční zástavbu zahrnující bydlení a občanské vybavení.

Pozemek zahrnuje parcely č. St. 2375 (zastavěná plocha a nádvoří) o výměře 318 m² a parc. č. 191/1 (zahrada) o výměře 1 030 m², vše zapsáno na LV č. 3553 pro k.ú. Kukleny.

Na pozemku stojí částečně podsklepený jednopodlažní rodinný dům č.p. 673, který je určen k celkové rekonstrukci či případné demolici. Součástí pozemku jsou také další menší stavby, jako jsou voliéry podél domu a v jižní části pozemku.

Přístup na pozemek z Pražské třídy a vedení inženýrských sítí je zajištěno věcným břemenem, které umožňuje chůzi, jízdu, vedení, provozování a údržbu přípojek inženýrských sítí přes pozemky parc. č. St. 2221/1 a St. 2221/2. Rekonstrukce plynovodní přípojky je plánována společností Gasnet v následujících letech.

Pro bližší informace, termíny prohlídek a podmínky prodeje mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz.

Ing. David Křepinský, MBA

6 740 000 Kč
Č.zakázky: N/RSHK/208/24
Lokalita: Kukleny
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plyn: plynovod
Elektřina: původní
Voda: studna
Plocha: 1348 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -