Prodej velkého RD k rekonstrukci, pozemek 1.120 m2, Deštné

Rodinný dům k rekonstrukci v srdci Orlických hor – Deštné v Orlických horách

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velký zděný částečně podsklepený rodinný dům o deseti pokojích ve třech podlažích, který se nachází ve vyhledávané horské obci Deštné v Orlických horách. Tato lokalita je turistickým centrem celých Orlických hor, ideálním místem pro milovníky přírody a aktivního odpočinku.

Rodinný dům s č.p. 43, určený k rekonstrukci, má společně s bývalou truhlářskou dílnou a hospodářským zázemím, podle zpracovaného pasportu stavby, zastavěnou plochu 301 m². Užitná plocha domu je 248 m², truhlářské dílny 139 m² a hospodářského zázemí 37 m². Dům je v současné době nevyužívaný a čeká na celkovou rekonstrukci. Podle stávajícího územního plánu lze v domě vybudovat až tři samostatné bytové jednotky, což nabízí skvělou investiční příležitost.

Veškeré interiérové prvky včetně rozvodů elektřiny, vody a odpadů jsou původní. Vytápění bylo zajištěno lokálními elektrickými akumulačními kamny a kamny na tuhá paliva. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a splaškovou kanalizaci.

Pozemek, na kterém se dům nachází, má plochu 1 120 m². Z celkové stávající plochy 1 218 m² (LV č. 260) je geometrickým plánem oddělen JV roh pozemku (pod dřevěnou kůlnou) o výměře 98 m², který není součástí prodeje.

Deštné v Orlických horách nabízí základní občanskou vybavenost, včetně potravin, mateřské i základní školy. Obec je výchozím místem pro letní turistiku a cyklovýlety. V létě můžete navštívit lanový park, adventure minigolf, fotbal golf, víceúčelové sportoviště, půjčovnu koloběžek, horských kol nebo čtyřkolek. V zimě oceníte běžecké trasy vedoucí hned za domem na deštenské okruhy a hřebenovou cestu.

Pro bližší informace a prohlídky mě prosím kontaktujte e-mailem. Na vyžádání Vám také rád pošlu technickou zprávu k pasportu domu včetně půdorysů jednotlivých podlaží a řezů.

Ing. David Křepinský, MBA.

6 500 000 Kč
Č.zakázky: N/RSHK/207/24
Lokalita: Deštné v Orlických horách
Město: Deštné v Orlických horách
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 248 m2
Zastavěná plocha: 301 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1120 m2
Energetická náročnost:G