Pronájem rekonstruovaného bytu 3+1 o výměře 60,7 m2, Vamberk

Dovoluji si Vám nabídnout byt 3+1 po rekonstrukci o celkové výměře 60,67 m2. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí šestipodlažního zatepleného panelového domu ve Vamberku v ulici Struha cca 1 minutu chůze od náměstí. Výměry jednotlivých místností jsou následující - 3x pokoj 16,48 m2, 12,27 m2, 8,11 m2, kuchyň 11,66 m2, předsíň 8,62 m2, koupelna 2,56 m2, WC 0,97 m2. K bytu náleží plechová sklepní kóje v suterénu domu, jejíž plocha je cca 2,9 m2 (2,4 x 1,2 m).
Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí, ve zbytku bytu je položena keramická dlažba. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. Topení je ústřední dálkové s kotelnou mimo dům. Voda je městská a odpady jsou svedeny do splaškové kanalizace. Při rekonstrukci bytu před cca 3. lety byl v bytě odpojen přívod plynu. Elektřina je nově rozvedena v mědi. Kuchyňská linka byla zhotovena na míru lokální firmou Jedlinský - interiéry. Součástí pronájmu také může být lednice a pračka.
Kuchyně s nejmenším pokojem mají orientaci východní, obývací pokoj severní a třetí pokoj západní. Byt je vyklizen a je možno jej ihned obývat.
Město Vamberk disponuje veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti domu nebo v docházkové vzdálenosti jsou mateřská škola, základní škola a ZUŠ, obchody s potravinami (Konzum, Penny Market), pošta, Městský úřad nebo sportovní hala. Ze sportovního vyžití ve Vamberku najdeme fotbalová hřiště, tenisová hřiště, dopravní hřiště nebo koupaliště.
Výše nájmu bytu je 11.000 Kč, zálohové platby na služby energie ve výši cca 5.000 Kč (pro 4 osoby). Kauce je majitelkou požadována ve výši dvou nájmů a jeden nájem je odměna RK.
Byt i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorys nebo si celý byt v řezech prohlížet se všech stran. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám pronájmu, mě prosím nejdříve kontaktujte e-mailem. Ing. David Křepinský

11 000 Kč
Č.zakázky: N/RSHK/205/24
Lokalita: Vamberk
Město: Vamberk
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 6
Podlaží: 1
Výtah: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 61 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:D